Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować o przyznaniu Państwa instytucji nominacji w kategorii Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży do nagrody EDUinspiracje 2020 za realizację projektu pt. Zróbmy to razem.

Celem konkursu EDUinspiracje jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów, szczególnie w zakresie upowszechniania rezultatów, dzielenia się swoim doświadczeniem oraz sukcesem z innymi. Konkurs EDUinspiracje jest realizowany pod hasłem: „Działam – Upowszechniam – Inspiruje”. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie http://eduinspiracje.org.pl/.

Nominacji kandydatów do nagrody dokonali eksperci Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Projekty były oceniane według kryteriów, które zgodnie z wymogami Komisji Europejskiej stanowią wytyczne w zakresie wyboru najlepszych praktyk. Ostatecznego wyboru laureatów dokona Kapituła konkursu. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas gali, na którą zaprosimy wszystkich nominowanych w konkursie.

Uprzejmie informuję, że kolejnym po przyznaniu nominacji etapem konkursu jest przeprowadzenie wywiadu pogłębionego z nominowanymi beneficjentami. Wywiad będzie przeprowadzony przez przedstawicieli FRSE, którzy zgłoszą się do Państwa w najbliższym czasie. Będziemy wdzięczni za pomoc w organizacji wywiadu.
Serdecznie gratuluję nominacji i życzę Państwu, Państwa instytucji, a także wszystkim uczestnikom projektu kolejnych sukcesów. Wierzę, że otrzymane wyróżnienie stanie się motywacją do podejmowania nowych wyzwań w programie Erasmus+.

Andrzej Wyczawski

Zastępca Dyrektora Generalnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji

 

Nominacja do nagrody EDUinspiracje 2020