Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizowanego przez OSA ET wypoczynku. Syn wrócił do domu zmęczony, szczęśliwy z głową pełną wspomnień. Było cudownie 🙂 Przygotowane atrakcje pozwoliły naszym dzieciakom spędzić ten czas mimo kiepskiej pogody w świetny sposób.  Bardzo chcielibyśmy podziękować wspaniałym wychowawcom oraz  super  lektorom, którzy potrafili zarazić nasze dzieciaki  nauką  języka  angielskiego.  Mam nadzieję że w przyszłym roku znów spotkamy się w Rucianym.

Mama Kuby Figurskiego

Justyna 🙂

 
 

Sercem dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego obozu. Magda wróciła do domu pełna wrażeń. Dla córki był to jeden z najbardziej udanych obozów na jakich była, a proszę mi wierzyć, że była na wielu i żaden z nich nie opiewał w tyle atrakcji ile otrzymała na OSA WEEK 2017. Tym bardziej sercem dziękujemy za opiekę, stworzenie możliwości rozwoju języka angielskiego i ciekawe zorganizowanie czasu wolnego.

Dorota i Mirosław Kochalscy

 
 

Droga Pani Doroto,

bardzo dziękuję za możliwość udziału mojego syna, Radka, w obozie. Syn jest zachwycony, bardzo mu się podobało, zarówno zajęcia z wolontariuszami, jak i atrakcje, czy posiłki. Ale spotkanie wolontariuszy to absolutny numer jeden. Gdy wracaliśmy, to stwierdził, że za rok on bardzo chce znów jechać. Dodam, że był to jego pierwszy pobyt poza domem. Tym bardziej się cieszę, że wrócił bardzo zadowolony. Jeszcze raz dziękuję za opiekę i gratuluję pomysłu.

Pozdrawiam serdecznie

Iwona Pietrowska

Wrażenia z obozu II OSA WEEK 2017